Aukro.cz

Registrací na Aukru získáte možnost levně nakupovat, prodávat a ještě si užijete adrenalin z veřejné dražby. Svojí dokončenou registrací zároveň podpoříte tyto stránky a nic Vás to nebude stát. Pár dní po registraci na Aukru Vám přijde do poštovní schránky normální dopis a v něm je přístupový kód k dokončení registrace na Aukru. Ten vyplníte a můžete vesele prodávat i nakupovat a za zisky nakupovat třeba na našich stránkách. V případě dotazů nás kontaktujte.

Kontakt - - - Mapa stránek - - - FotoGalerie
Aktuální pozice: Home -

Železniční modelářství TTVLAK.cz nabízí prodej modelů renomovaných firem - v nabídce najdete vláčky, lokomotivy, startsety, stejně tak jako komplexní příslušenství pro vytvoření vlastní modelové železnice. Jestli chcete ušetřit nějakou korunu, nabízíme možnost nákupu v našem bazaru. Jako doplňující sortiment jsou drobnosti ve složkách Různé a Reklamní předměty TTVLAK.cz.

FILTR
Měřítko

Výrobce

Obchod
BAZAR
INFORMACE

Obchodní podmínky Comercial conditions Geschäftsbedingungen

Další stránky

Obchodní podmínky Comercial conditions Geschäftsbedingungen

Obchodní podmínky a nákupní řád internetového obchodu TTVLAK.cz

Vážení zákazníci, před objednáním zboží Vám doporučuji seznámit se s obchodními podmínkami internetového obchodu TTVLAK.cz. Obchodní podmínky se řídí platným zněním ustanovení obchodního zákoníku.

1. Objednání zboží

 • Pomocí objednávkového formuláře on-line – než zboží objednáte, vždy klikněte na kartách zboží a zobrazí se vám detail této karty s doplňujícími informacemi, včetně zvětšeného náhledu! Současně s odesláním Vaší objednávky Vám bude doručen E-mail s potvrzením objednávky. Pro úspěšné vyřízení Vašeho požadavku tento E-mail pošlete bez úprav zpět (REPLY).
 • Telefonicky v podstatě NONSTOP na telefonních číslech:
  +420 519 411 552
  +420 720 204 366
 • Prosím nezneužívat k volání v nočních hodinách! Při telefonické objednávce se musí vždy zadávat katalogová čísla výrobků!
 • Prodávající si vyhrazuje právo v určitých případech zpětně nechat potvrdit objednávku. V případě odmítnutí kupujícím je tato objednávka považována za neplatnou.

2. Cena zboží

 • Cena zboží je uvedena na kartách zboží v jednotlivých odděleních a kategoriích. Ceny jsou koncové maloobchodní, nejsem plátce DPH. K ceně zboží bude připočteno poštovné. Balné si neúčtuji žádné.

3. Placení zboží

 • Dobírkou až na vyjímky NE a pouze v ČR. Po předešlých špatných zkušenostech na dobírku zasíláme po uhrazení předem dohodnuté zálohy, tzv. záloha pro oboustrannou důvěru. Cena dobírky je 120,- Kč! Viz. FAQ.
 • Převodem předem na účet - peníze jsou poukázány na bankovní účet prodávajícího, zboží je distribuováno dle dodací lhůty po připsání celé částky na účet.
 • Hotově při osobním převzetí v naší kamenné prodejně v Hustopečích.
 • Zasílání do zahraničí je prováděno výhradně převodem na účet. K ceně zboží je připočítáno poštovné dle platných tarifů České pošty. Ve většině případů je poštovné v rámci ČR 60,- Kč (od 1.1.2008). Výjimku tvoří zasílání na Slovensko, viz FAQ.

4. Dodací lhůty

 • Uzávěrka objednávek je vždy ke 14 a 30 dni v měsíci tak, že v té době je už platba připsána na firemním účtu. Nebude-li platba připsána včas, bude objednávka automaticky zařazena do následujícího období. Od tohoto data se počítá dodací lhůta 30 dnů, není-li přímo u zboží uvedeno jinak.
 • Dodací lhůta nového zboží u objednávek pod 1.000,- Kč se může až zdvojnásobit, vzhledem ke slučování těchto malých objednávek do větších celků z důvodu nerentabilnosti poštovného od dodavatelů ze zahraničí.
 • Sestává-li objednávka pouze a jen z komisního zboží, je toto distribuováno obratem po připsání platby na účet, vyjma Čt a Pá, kdy zboží neodesílám, viz. FAQ.
 • O připsání platby na konto bude zákazník informován mailem.

5. Způsob doručení

 • Zboží lze osobně vyzvednout po předchozí dohodě v podstatě NONSTOP v našem obchodě nebo je zboží dodáváno prostřednictvím České pošty.
 • Kupující se stává vlastníkem zboží v okamžiku zaplacení plné ceny zboží. Cena zboží se považuje za zaplacenou momentem předání příslušné částky ve výši kupní ceny prodávajícímu, případně připsáním příslušné částky ve výši kupní ceny na účet prodávajícího.

6. Částečné dodání

 • Při objednání více položek zboží se může stát, že nebudu schopen dodat veškeré objednané zboží v jednom termínu. V takovém případě bude dodávka dodána dle domluvy. O tomto kroku bude kupující předem informován E-mailem.

7. Zrušení objednávky

 • Zrušení objednávky ze strany prodávajícího je možné z technických důvodů, náhlé změny nákupních cen nebo jiných nepředvídatelných okolností apod. O důvodech zrušení a možných řešeních bude zákazník neprodleně vyrozuměn formou E-mailu.
 • V případě stornování objednávky nebo její části ze strany dodavatele (zboží je doprodáno) jsou peníze (případně daná část) obratem odeslány zpět na číslo účtu, ze kterého byly převedeny - pokud není dohodnuto jinak.

8. Reklamace, záruka

 • Tento reklamační řád je okamžikem uzavření kupní smlouvy (okamžikem přijetí objednávky) závazný pro prodávajícího i kupujícího a obě strany se zavazují jím řídit.
 • Záruka se vztahuje na bezvadnou funkci výrobku při správném používání zboží a na vady vzniklé prokazatelnou vinou výrobce. Záruka se nevztahuje na díly podléhající přirozenému opotřebení a závady vzniklé dopravou, nevhodným skladováním či nešetrným nebo neodborným zacházením. Záruka z případných vad na zboží může být uplatněna výhradně po dobu záruční doby. Záruční doba trvá 24 měsíců (není-li výslovně uvedeno jinak) na nové zboží a počíná dnem distribuce či převzetí zboží, podle toho, která skutečnost nastane dříve.
 • Na komisní zboží se záruka nevztahuje. Veškeré závady jsou uvedeny v co nejpřesnějším popisu, takže je pouze na kupujícím, jestli si konkrétní zboží objedná či ne.
 • V případě vrácení zboží je zákazník povinen předat nebo zaslat zboží (normální balík ne na dobírku) prodávajícímu v originálním balení, kopii dokladu o koupi/záruce a je povinen udat důvod reklamace. Netýká se komisního zboží!
 • Veškeré zboží, včetně komisního, je před odesláním k zákazníkovi zkontrolováno. Dodavatel nenese zodpovědnost za škody vzniklé při přepravě zákazníkovi. Zboží je pojištěné a vzniklou škodu hradí přepravce, proto prosím, překontrolujte ho ihned při jeho převzetí!

9. Ochrana poskytovaných údajů

 • Při nakládání s osobními daty se provozovatel tohoto internetového obchodu zavazuje řídit Zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Provozovatel obchodu prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze pro jeho interní potřebu a nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity.

10. Závěrečné informace

 • Svojí registrací učiněnou zasláním objednávky nebo vyplněním objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení výše uvedených obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou výši ceny objednaného zboží (včetně příp. balného a dopravních nákladů) uvedenou v ceníku v internetovém obchodě, nebude-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

11. Kontaktní údaje

Provozovatelem tohoto internetového obchodu je: Ryšavý Ivan, Polní 6, 69301 Hustopeče

Tel.: +420 519 411 552
Mobil: +420 720 204 366
E-mail: info@ttvlak.cz
ICQ: 299-699-743
Skype: ivan1836

Zboží si můžete vyzvednout též v naší kamenné prodejně na stejné adrese.