Aukro.cz

Registrací na Aukru získáte možnost levně nakupovat, prodávat a ještě si užijete adrenalin z veřejné dražby. Svojí dokončenou registrací zároveň podpoříte tyto stránky a nic Vás to nebude stát. Pár dní po registraci na Aukru Vám přijde do poštovní schránky normální dopis a v něm je přístupový kód k dokončení registrace na Aukru. Ten vyplníte a můžete vesele prodávat i nakupovat a za zisky nakupovat třeba na našich stránkách. V případě dotazů nás kontaktujte.

Kontakt - - - Mapa stránek - - - FotoGalerie
Aktuální pozice: Home -

Železniční modelářství TTVLAK.cz nabízí prodej modelů renomovaných firem - v nabídce najdete vláčky, lokomotivy, startsety, stejně tak jako komplexní příslušenství pro vytvoření vlastní modelové železnice. Jestli chcete ušetřit nějakou korunu, nabízíme možnost nákupu v našem bazaru. Jako doplňující sortiment jsou drobnosti ve složkách Různé a Reklamní předměty TTVLAK.cz.

FILTR
Měřítko

Výrobce

Obchod
BAZAR
INFORMACE

Obchodní podmínky Comercial conditions Geschäftsbedingungen

Další stránky

Návod a FAQ


TT Vlak
Prosím, pečlivě ve vlastním zájmu prostudujte celý návod, ať společně dopředu zabráníme případným zbytečným nedorozuměním.

PayPay
Pokud potřebujete poradit s PayPay účtem, klidně se na mne obraťte.

Zde se můžete zaregistrovat k nejrychlejšímu placení po internetu za výhodné poplatky. Převody peněz mezi účty zdarma a hlavně převody do zahraničí za velice slušné ceny. Levné SMS a další výhody.

Nahoru

TT Vlak

Nabídka E-shop

Všechno zboží z E-shopu je nové a se zárukou.

Zboží je před distribucí vizuálně prohlédnuto.

Ceny jsou nižší než v kamenném obchodě.

Máte-li zájem o určité konkrétní modely nebo výrobky z oblasti modelové železnice, které se momentálně v nabídce TTVLAK.cz nevyskutují, stačí, když mně napíšete jejich katalogová čísla nebo modely velmi přesně popíšete, eventuálně pošlete fotografie. Pokusím se všechny konkrétní modely zajistit a vždy se budu snažit, aby byl nákup na stránkách TTVLAK.cz levnější než u konkurence.

Nahoru

TT Vlak

Nabídka Bazar

Snaha těchto stránek je nic nemaskovat a hlavně na všechno upozornit, i když i já se mohu při prohlížení modelů mýlit.

Vzhledem k tomu, že většina modelů v sekci Bazar není nová, jsou stránky Bazar založeny na co nejpřesnějším popisu modelů, včetně všech závad. Takže máte jistotu, že víte, co kupujete. Všechny fotografie jsou autentické. Modely vždy fotím z té horší strany.
Myslím, že Vám nikde jinde neřeknou: "Model má takové a takové závady a proto je jeho cena nižší."

Ceny jsou stanoveny dle aktuální situace na trhu s vláčky a tím pádem se mohou, dle poptávky, pohybovat jak dolů, tak i nahoru. Snaha bude, aby byly ceny co nejpřijatelnější a ve většině případů nižší, než třeba na burzách v celé republice.

Nahoru

TT Vlak

Popisy bazarového zboží

Popisy lokomotiv v sekci Bazar jsou velmi kritické. Snažím se popsat každičký nedostatek. O mnohých nedostatcích by se ani zákazník nedozvěděl, kdybych je ve svém popisu neuvedl. Popisované jízdní vlastnosti mnou nabízených lokomotiv jsou pro jistotu napsány vždy horší, abych se dodatečně nemusel s někým dohadovat co bylo a nebo nebylo uvedeno v popisu. Zákazník si musí uvědomit, že i když si na burze model ohmatá, tak se stejně nedozví nikdy to, co si doma v klidu prohlédne znovu a na svém kolejišti odzkouší. Totéž platí třeba o balících z ciziny nebo jinde na internetu, kde Vám prostě vyfotí model z té lepší strany a napíší stav dle fota a hotovo. Takových chyb se snažím na svých stránkách TTVLAK.cz vyvarovat, abych nebyl označen za podvodníka. Samozřejmě také uvádím známou větu o stavu dle fotografií, ale uvádím ji proto, aby zákazník viděl skutečný stav věci a ne abych něco maskoval. Vždy se snažím vyjít zákazníkovi vstříc a všechny modely fotím vždy z té horší strany nebo nafotím více fotografií, aby měl zákazník co nejlepší přehled o nabízeném modelu.

Totéž platí o vagónech a dalším zboží, které není nové a tím pádem je v sekci Bazar. I když i tam se může vyskytnout úplně nové zboží, pokud se rozhodnu nějaký nový kousek prodat přímo ze své sbírky nebo ho budu mít vícekrát. Osobně nemám kolejiště, mám jen pokusný okruh. Tím pádem jsou všechny moje modely, které kupuji nové přímo od výrobce, vlastně nejeté a absolutně bez závad.

Nahoru

TT Vlak

Filtr a jeho použití

Filtrem si jednoduše nastavíte měřítko nebo výrobce, o kterého se zajímáte. Dle mého názoru je výhodnější nastavit pouze měřítko a pak si vybírat v měřítku, které Vás zajímá. Bohužel někteří výrobci domků a příslušenství vyrábějí univerzální velikosti, které jsou vhodné pro obě nejbližší měřítka. Takže jsem byl nucen zavést pomocné kategorie v měřítkách.
Konkrétně se jedná o velikost vhodnou jak pro TT, tak i pro N a druhá varianta je pro TT a H0. Jak vidíte, opět se potvrzuje, že TT je Zlatá střední cesta.
Takže pokud třeba hledáte všechny domečky pro H0, tak po prohlédnutí celé kategorie měřítka H0 si ještě načtěte univerzální kategorii TT + H0, kde jistě objevíte další vhodné domečky. Totéž platí pro ostatní měřítka.
Vše ostatní, co je vhodné pro více měřítek je zařazeno v měřítku "Univerzál". Všechna měřítka jsou barevně rozlišena přímo na kartách zboží a barvy jsou popsány přímo na hlavní straně.

Nahoru

TT Vlak

Nejznámější měřítka modelové železnice

Nejznámější měřítka modelové železnice

Nejznámější měřítka modelové železnice
ZKRATKAMĚŘÍTKOROZCHOD KOLEJÍPOZNÁMKA
Z1 : 220 6
N1 : 160 9
TT1 : 120 12
H01 : 87 16,5 čti HáNula
01 : 32 32 čti Nula
I = G1 : 22,5 45

Nahoru

TT Vlak

Co jsou to Epochy I - V ?

Tabulka Epoch
Epocha I 1835 - 1920
Epocha II 1920 - 1945
Epocha III 1945 - 1970
Epocha IV 1970 - 1985
Epocha V 1985 - do dneška

Nahoru

TT Vlak

Soutěžte s TTVLAK.cz - Soutěž a její pravidla

1. Soutěž se bude vyhlašovat nepravidelně, většinou k nějakému zajímavému datu. Bude vyhlášena reklamou na hlavní stránce TTVLAK.cz. Všichni registrovaní na TTVLAK.cz obdrží infomail o vyhlášení soutěže, její délce, minimální výši soutěžní objednávky a výši peněžní výhry. Do soutěže bude automaticky zařazena každá zaplacená objednávka z daného soutěžního období, která splní jedinou podmínku soutěže a to, že musí být vyšší než 7.000,- Kč bez poštovného a bez zboží ze sekce Bazar, pokud nebude uvedeno jinak. Výše minimální částky pro účast v soutěži bude také předem dána, vždy se ale bude jednat minimálně o 7.000,- Kč. Objednávky přes telefon nebudou z technických důvodů do soutěže zařazovány! Platba musí být po ukončení soutěžního období už na firemním účtu, nejpozději den před slosováním! Neuhrazené objednávky budou ze soutěže vyřazeny! Účastník soutěže musí počítat s možným zpožděním ze strany banky a proto musí objednávku uhradit včas a raději s předstihem! Po uzávěrce soutěžního období bude vždy několik málo dnů do slosování, kdy mohou ještě naběhnout opožděné platby. Objednávky, které nebudou podány ve slosovatelném období, nebudou do soutěže zařazeny. A to je vše. Sami vidíte, jak jednoduše se dá přijít k výhře na stránkách TTVLAK.cz

2. Systém stránek TTVLAK.cz automaticky čísluje po sobě jdoucími čísly jednotlivé objednávky, což já nemohu nijak ovlivnit. Jaké budete mít číslo objednávky je vlastně náhoda. Navíc nikdo, ani já, nebude předem znát výherní číslo. Vždy se bude jednat o poslední cifru na čísle objednávky.

3. Aby se nedala ovlivnit výhernost objednávek nebo jinak podvádět, tak po skončení soutěžního období rozhodne o Vaší výhře poslední číslo Šance Sportky v konkrétním slosování. Termín slosování bude předem znám, ale vždy bude až po skončení soutěžního období.

4. Všechny objednávky z daného soutěžního období, které budou mít shodné koncové číslo s posledním číslem Šance Sportky ke konkrétnímu datu slosování jsou výherní!

5. Všichni výherci musí co nejdříve po slosování kontaktovat TTVLAK.cz E-mailem, kde uvedou, jakým způsobem převezmou vyhranou finanční částku. Výhru je možno převzít osobně v prodejně TTVLAK.cz nebo bude odeslána na konto výherce nebo může výherce použít výhru jako slevu v příští objednávce, kde dostane ještě 10% vyhrané částky navíc jako bonus, že výhru utratí na TTVLAK.cz

6. Výhry se nesčítají. Objednávek může mít jednotlivec nebo tým libovolné množství, ale každá musí splňovat podmínku o výši objednávky. Velké objednávky se nedají dělit na několik menších, i kdyby splňovaly podmínku výše vkladu. Příklad: Takže třeba lokomotiva za 28.000,- Kč se nemůže rozdělit na 4 lokomotivy po 7.000,- Kč, ale je to jen jedna objednávka! Ale můžete si za 28.000,- Kč koupit 4 lokomotivy a na každou mít sólo objednávku v případě, že vstupní částka bude 7.000,- Kč.

7. Na uplatnění nároku na výhru je doba max. 6 měsíců od data výhry. Tedy od data slosování. Pokud výherce neuplatní nárok na výhru během 6 měsíců - výhra propadá. Výherce, který se nepřihlásí o výhru (vlastně si nevybere způsob převzetí výhry) do 14 dnů od slosování, ztrácí nárok na výhru a výhra zaniká!

8. Výše výhry bude vždy předem pevně stanovena a nebude se během soutěže měnit.

9. Délka soutěžního období bude předem pevně stanovena a nebude se během soutěže měnit.

10. Soutěž je dobrovolná. Vyhlášení termínu soutěže je čistě náhodné. Během průběhu soutěže se žádná pravidla nebo výše částek nikdy nemění.

11. Změny v pravidlech jsou vyhrazeny s podmínkou, že změna může být provedena pouze mimo soutěžní období a že všichni zaregistrovaní zákazníci TTVLAK.cz budou o změně informováni infomailem.

12. Seznam výherců s neúplnou adresou, kteří budou souhlasit se zveřejněním, naleznete zde. Pro názornost uvádím příklad jména výherce:
Ivan Ryšavý, Hustopeče - 1.5.2007 - částka 500,- Kč

13. Závěrem chci zdůraznit, že jsem celý tento soutěžní systém kompletně vymyslel v květnu 2007 a jestli se s něčím podobným setkáte na jiných stránkách, tak to bude vždy jen moje okopírovaná myšlenka.

Nahoru

TT Vlak

Registrace a její výhody

Registrace na stránkách TTVLAK.cz je zdarma. Při registraci si můžete zvolit, zda-li chcete dostávat infomaily o aktualizacích stránek a různých akcích.

Bez registrace se Vám neobjeví nákupní košík, takže nemůžete objednávat zboží.

Údaje vyplňujte pravdivě, protože na kontaktní adresu, kterou vyplníte v registračním formuláři, Vám pak budou posílány zásilky.

Registrovaní zákazníci jsou o aktualizacích informováni infomailem. Pokud by Vás přece jenom infomaily obtěžovaly, stačí napsat v sekci Kontakt a infomaily Vám přestanou chodit.

Nesmyslné nebo neúplné registrace budou bez upozornění mazány z databáze TTVLAK.cz.

Nahoru

TT Vlak

Vaše objednávka

Zboží objednáte po registraci pomocí nákupního košíku, viz. níže.

Až budete mít celou objednávku kompletní, tak ji pouze kliknutím odešlete. Vše potřebné jako jméno, E-mailovou adresu atd. vyplníte při registraci a příště už stačí jen po přihlášení objednávat.

V sekci Bazar se vyskytuje každý kousek pouze jednou. I když bude v nabídce více stejných kusů, každý má svůj objednací kód. Takže opět apeluji na fakt, že

"Kdo dřív přijde, ten dřív mele, ten si lepší vláčky bere"

V nejbližší době Vám pak automaticky bude zaslána Vaše objednávka vybraných modelů, kterou potvrdíte pouze odesláním zpět. Nemusíte do ní nic dopisovat, pouze kliknete ve svém PC na Odeslat a tím je objednávka potvrzená. Pak dostanete číslo konta, na které, prosím, uhraďte co nejdříve výslednou částku, aby byla na firemním účtu před datem uzávěrky - viz. Obchodní podmínky. Jako variabilní symbol napíšete vždy číslo objednávky! Budete-li platit internetbankingem, můžete zaslat potvrzení z banky a já mohu začít připravovat objednávku a zásilku. Totéž platí i když budete platit někde z banky - prosím, pošlete mně avízo, že je platba na cestě. Děkuji.

Jakmile naběhne Vaše platba na konto, obratem začnu pracovat na Vaší objednávce tak, aby byl dodržen dodací termín, viz. Obchodní podmínky. Vaše zásilky budou odesílány kromě čtvrtků a pátků, protože po určitých zkušenostech nerad nechávám zásilky přes víkend někde v poštovním skladišti.

Nedorazí-li Vaše platba na konto do uzávěrky, bude automaticky zařazena do dalšího objednacího období. Pokud i pak, bez domluvy o zrušení, objednávku neuhradíte včas, pošlu Vám upozornění a po dalších 3 dnech bez odezvy budu nucen Vaši neuhrazenou objednávku stornovat a Vaši adresu si zařadit mezi "nespolehlivé".

Zboží bude vždy perfektně a bezpečně zabaleno. Každá zásilka bude samozřejmě pojištěná. Nikdy nepřebírejte poškozený balík. V tomto případě nenesu žádnou odpovědnost! Vždy trvejte na sepsání protokolu s poštovním doručovatelem a nenechte se odbýt, že je to složité atp.

Na Vaši žádost zhotovím fotografie zboží před zabalením a balíku po zabalení. Fotky Vám mohu poslat, abyste viděli, v jakém stavu byl balík odeslán.

Na závěr bych si dovolil Vás požádat, abyste mne po obdržení balíku zaslali krátký mail, abych měl jistotu, že k Vám zásilka dorazila, obsah byl v pořádku a já mohl Vaši objednávku uzavřít. Nepotvrdíte-li převzetí zásilky do 10 dnů od mého odeslání, budu brát Vaši objednávku za kladně vyřízenou a v pořádku.

Možná to vypadá jako zbytečné mailování, ale zastávám názor, že raději pár mailů navíc, jen aby byli nakonec všichni spokojeni. Děkuji za pochopení.

Nahoru

TT Vlak

Nákupní košík

Registrovaní a přihlášení zákazníci mají u každého zboží tlačítko Objednat. Klinutím na Objednat je zboží přesunuto do Nákupního košíku. Zde si můžete zboží přidávat nebo odebírat. V E-shopu je možné objednávat i více kusů stejné položky.

Nákupní košík můžete vidět v pravé části stránky, kde také můžete průběžně sledovat svoji objednávku.

Systém automaticky sečítá Vaši objednávku (velmi vhodné pro účast při vyhlášené soutěži) a nakonec v celkovém součtu připočítá i poštovné. Pro dokončení objednávky kliknete na Potvrdit a tím je objednávka zaslána do systému. Vám dojde automatický E-mail s Vaší kompletní objednávkou. Celou objednávku dokončíte tím, že objednávku odešlete zpět (REPLY).

Tím je Vaše objednávka vyřízena a po uhrazení částky bude v dodací lhůtě distribuována.

Nahoru

TT Vlak

Poštovné pro Českou republiku

Ke každé objednávce bude připočítáno poštovné 60,- Kč v rámci ČR, dokud pošta opět nezdraží (od 1.1.2008). Balné neúčtujeme.

Nahoru

TT Vlak

Poštovné pro Slovenskou republiku

Platba samozřejmě dopředu a můžete platit buď v českých korunách nebo dle kurzu Union banky nebo Poštovní banky i ve slovenských korunách přímo na přepážce Union banky nebo Poštovní banky bez jakéhokoli poplatku. Dle Vašeho rozhodnutí Vám bude zasláno číslo účtu, buď na Kč nebo Sk.

1.) V místě mého bydliště mám dost známých, kteří pravidelně jezdí na Slovensko. Tito spolehliví lidé převezou balík na Slovensko a pošlou zásilku ze slovenské strany, tím pádem je poštovné 80,- Kč, ale může to déle trvat - počítám 14 dní než balík opustí Českou republiku. Samozřejmě zásilku zabalím já osobně, nalepím adresu pro doručení na Slovensku a balík nafotím. Pouze adresa odesílatele bude toho "převozníka".
2.) Balík lze přeposlat na 2x. To znamená - jedno poštovné v ČR na hranice (zde bydlí jiný můj známý) a druhé poštovné na Slovensku. Tím pádem je poštovné 140,- Kč.
3.) Normální (drahé) poštovné dle ceníku České pošty. Cca 250,- Kč.

Jak se rozhodnete?

Nahoru

TT Vlak

Poštovné do ciziny

Poštovné do zahraničí je dost vysoké! Ke každé objednávce do ciziny, kromě Slovenska (viz. výše), bude připočítáno poštovné dle ceníku České pošty zaokrouhlené na desetikoruny nahoru!

Nahoru

TT Vlak

Kdy odesíláme balíky

Balíky posíláme vždy pouze v Po, Út a St. Neposíláme Čt a Pá.
Dle naší praxe je nejbezpečnější pro balík, aby byl neustále v pohybu a nezůstal někde přes víkend ve skladišti.
Dovedete si představit skladiště s plechovou střechou, jak na tu střechu pálí celý víkend Slunce? Co se asi děje uvnitř? Nechceme, aby Vám přišly zapečené vláčky.
A totéž platí i v zimě, kdy se třeba ve skladu netopí a venku je -15° C. Vláčky sice nezmrznou, ale orosí se a mohou uvnitř začít rezavět.

Nahoru

TT Vlak

Co je myšleno aktualizací

Aktualizace E-shopu se dělají podle nabídky výrobců a poptávky zákazníků.

Aktualizace Bazaru se dělají naprosto nepravidelně.
Dopisování vtipů, rozšíření fotogalerie nebo jakékoli vzhledové úpravy se za aktualizaci nepočítají.

Zaregistrovaní zákazníci budou o aktualizacích automaticky informováni mailem.

Nahoru

TT Vlak

Moje ikony ke stáhnutí

TT Vlak 01 TT Vlak 02 TT Vlak 03


TT Vlak Banner

TT Vlak Banner

TT Vlak Banner

(klikněte pravou myší na ikonku a vyberte Uložit obrázek jako...)

Máte-li zájem mít baner přímo na hlavní stránce, dohodneme podmínky individuálně. Hlavní strana je velmi lukrativní a od toho se také odvíjí cena za baner na hl. straně.

Máte-li zájem mít na těchto stránkách svůj baner v sekci Odkazy, není nic jednoduššího. Kontaktujte mne a můj webmaster vše zařídí. Podmínka je, že se můj baner objeví za stejnou cenu na Vašich stránkách, čili zdarma.

Nahoru

TT Vlak

Proč nechci zasílat na dobírku!!!

Ostatní prodejci - zasílejte fota nevyzvednutých balíků, fotky zveřejním!
Dobírka zboží zbytečně prodražuje a také musíme zbytečně dlouho čekat na to, až se dotyčný odběratel uráčí dobírku vyzvednout. A peníze, které nám v dobírkách zbytečně leží se mohly použít k dalším nákupům zboží a k rozšiřování nabízeného sortimentu. Proto vždy uvítám platbu předem. Je to rychlejší a šetrnější i k Vaší peněžence.

Nespolehlivý odběratel - Daniel Vachuda

Daniel Vachuda, Tábor - vráceno 29.5.2006
Tento pán mně dluží 54,-Kč , protože dobírková částka stála 84,-Kč a pošta mně vrátila 30,-Kč
V několika mailech se omlouval a utěšoval mne, že už musí platba dorazit. Výsledek jeho slibů vidíte na fotce.
Nespolehlivy odberatel
Nespolehlivý odběratel - Zdeněk Cmunt

Zdeněk Cmunt, Praha - vráceno kolem Vánoc 2005 - bohužel mám pouze foto odesílaného balíku
Tento pán mně dluží 64,-Kč , protože dobírková částka stála 84,-Kč a pošta mně vrátila 20,-Kč , jako dárek k Vánocům
Osobně jsme si několikrát telefonovali, přesto se na balík vykašlal a od té doby se neozývá.
Nespolehlivy odberatel
Nespolehlivý odběratel - Zdeněk Cmunt - podruhé !

Zdeněk Cmunt, Praha - vráceno 19.6.2007 - bohužel nemám foto
Vráceno jako nevyzvednutá dobírka kolegovi z MalosériovkyTT samozřejmě s finanční ztrátou
 
Nespolehlivý odběratel - Petr Němec

Petr Němec, Povrly-Neštědice - vráceno 19.6.2007
Vráceno jako nevyzvednutá dobírka kolegovi z MalosériovkyTT samozřejmě s finanční ztrátou
Nespolehlivy odberatel


Jak sami vidíte, jsou lidé, kterým se prostě nedá věřit. Ale přesto jsme se 11.7.2007 rozhodli na dobírku zkusmo zasílat, ale pouze ověřeným kupujícím a při předchozím uhrazení zálohy dle individuální dohody. A těm co zklamali mne nebo kolegy rozhodně na dobírku zasílat nebudu!

Nahoru

TT Vlak

Pošlete vtip o vláčcích

Znáte-li nějaký dobrý vtip o vláčcích ať skutečných, či modelových a chcete s ním pobavit okolí, tak pište v sekci kontakt. Vtipy budu postupně uveřejňovat na stránce "VlakFóry" pro pobavení ostatních. Vtipy mohou být slušné i neslušné - já je už stylisticky upravím a zveřejním. Děkuji za všechny, kteří se chtějí pobavit.

Stránka "VlakFóry" se bude rozrůstat i Vaší zásluhou.

Nahoru

TT Vlak

Vlastnictví fotografií

Všechny použité fotografie na stránkách TTVLAK.cz jsem pořídil osobně buď já nebo někdo z mých známých. Pokud se jedná o detailní fotografie osob, mám od nich vždy povolení fotku veřejně prezentovat. Proto mám na každé fotce logo TTVLAK.cz. Chcete-li si fotky stáhnout, není problém, pokud na nich zachováte logo TTVLAK.cz tak, jak jsem ho na fotky umístil. Jinak se jedná o porušování autorských práv a to vláčkaři nedělají.

Nahoru

TT Vlak

Co je to FAQ?

FAQ - zkratka pro často kladené otázky z anglického originálu Frequently Asked Questions

Nahoru

TT Vlak

Proč se mění foto na hlavní straně?

Na hlavní straně je zobrazena malá fotka, která se mění po každém načtení stránek TTVLAK.cz. Po každé aktualizaci. V databázi TTVLAK.cz je několik různých fotek, aby nebyla hlavní strana jednotvárná. Chcete-li vidět všechny fotky, musíte neustále klikat na aktualizaci stránek. Fotky se vybírají náhodně, takže ne pokaždém znovu načtení se fotka změní.

Nahoru

TT Vlak

Počátky a vývoj TTVLAK.cz

Tak jako probíhá evoluce v přírodě, tak dochází i ke změnám stránek TTVLAK.cz. Dovoluji si Vám představit záběry úvodní stránky od vzniku TTVLAK.cz až do dnešní podoby.

Takhle vypadal TTVLAK.cz v pionýrských dobách, kdy byly stránky 25.11.2005 uvedeny do provozu

TTVLAK.cz v pionyrskych letech

Změny vzhledu, které nastaly 23.09.2006, vedly i k jistému rozšíření stránek TTVLAK.cz

TTVLAK.cz po zmene 23.09.2006

Současná podoba stránek TTVLAK.cz ze 13.5.2007, kdy došlo k otevření E-shopu a stránky TTVLAK.cz byly maximálně rozšířeny tak, aby vyhovovaly náročnosti dnešních uživatelů internetu.

TTVLAK.cz po zmene 23.09.2006

Nahoru

TT Vlak

TTVLAK.cz v novinách

Když jsem v říjnu a listopadu 2006 uspořádal v městské knihovně v Hustopečích výstavu vláčků, dostalo se mně té cti, že záběry z výstavy byly uveřejněny v místní kabelové televizi. Rozhovor o vláčcích a sbírání modelů byl otištěn v okresních novinách a také v místním tisku Hustopečské listy, který vychází i na internetu pod názvem eListy. Fotky z výstavy naleznete i ve fotogalerii TTVLAK.cz

Nahoru

TT Vlak

7.2.2009 TTVLAK.cz opět v novinách

Opět se nám ozvali z novin, tentokráte z Deníku a rozhovor si můžete přečíst ZDE.

Nahoru