Aukro.cz

Registrací na Aukru získáte možnost levně nakupovat, prodávat a ještě si užijete adrenalin z veřejné dražby. Svojí dokončenou registrací zároveň podpoříte tyto stránky a nic Vás to nebude stát. Pár dní po registraci na Aukru Vám přijde do poštovní schránky normální dopis a v něm je přístupový kód k dokončení registrace na Aukru. Ten vyplníte a můžete vesele prodávat i nakupovat a za zisky nakupovat třeba na našich stránkách. V případě dotazů nás kontaktujte.

Kontakt - - - Mapa stránek - - - FotoGalerie
Aktuální pozice: Home -

Železniční modelářství TTVLAK.cz nabízí prodej modelů renomovaných firem - v nabídce najdete vláčky, lokomotivy, startsety, stejně tak jako komplexní příslušenství pro vytvoření vlastní modelové železnice. Jestli chcete ušetřit nějakou korunu, nabízíme možnost nákupu v našem bazaru. Jako doplňující sortiment jsou drobnosti ve složkách Různé a Reklamní předměty TTVLAK.cz.

FILTR
Měřítko

Výrobce

Obchod
BAZAR
INFORMACE

Obchodní podmínky Comercial conditions Geschäftsbedingungen

Další stránky

Kontakt

Všechny potřebné informace jak postupovat při objednávání naleznete ve velmi podrobném návodu. Čtěte, prosím, pozorně.

Vaše objednávky budou zpracovány dle času odeslání Vaší objednávky. Nezapomeňte, že k celkové částce bude připočítáno 80,- Kč poštovné v rámci ČR.

TTVLAK:
Ivan Ryšavý, IČO:

Adresa:
Ivan Ryšavý, Polní 6
693 01 Hustopeče u Brna

ICQ:
ICQ:299-699-743 299-699-743

Mobil:
+420 720 204 366 Telefónica 02

Tel/Fax:
+420 519 411 552

Kontaktní formulář

VYSVĚTLIVKY:
** Kontrolní otázka, která zabraňuje zneužití našeho kontaktního formuláře. Odpovězte logicky na otázku. P.S.: Správná odpověď je v závorce.