Aukro.cz

Registrací na Aukru získáte možnost levně nakupovat, prodávat a ještě si užijete adrenalin z veřejné dražby. Svojí dokončenou registrací zároveň podpoříte tyto stránky a nic Vás to nebude stát. Pár dní po registraci na Aukru Vám přijde do poštovní schránky normální dopis a v něm je přístupový kód k dokončení registrace na Aukru. Ten vyplníte a můžete vesele prodávat i nakupovat a za zisky nakupovat třeba na našich stránkách. V případě dotazů nás kontaktujte.

Kontakt - - - Mapa stránek - - - FotoGalerie
Aktuální pozice: Home -

Železniční modelářství TTVLAK.cz nabízí prodej modelů renomovaných firem - v nabídce najdete vláčky, lokomotivy, startsety, stejně tak jako komplexní příslušenství pro vytvoření vlastní modelové železnice. Jestli chcete ušetřit nějakou korunu, nabízíme možnost nákupu v našem bazaru. Jako doplňující sortiment jsou drobnosti ve složkách Různé a Reklamní předměty TTVLAK.cz.

FILTR
Měřítko

Výrobce

Obchod
BAZAR
INFORMACE

Obchodní podmínky Comercial conditions Geschäftsbedingungen

Další stránky

Železniční modelářství TTVLAK.cz Vás vítá

Je nám ctí přívítat Vás na našich stránkách, které poskytují prodej železničních modelů. Najdete zde mimo jiné železniční modely vláčků, lokomotiv, komplexní příslušenství a mnoho jiného.

AKTUALITY

 • 24.11.2011 - Stránky TTVLAK.cz jsou momentálně uzavřeny.
  Od jistého problému po rozvodu nemůžeme objednávat zboží a tudíž jsou stránky
  TTVLAK.cz UZAVŘENY.


  Veškeré objednávky berte jako bezpředmětné.
  O otevření stránek budou registrovaní klienti informováni mailem.
  Děkuji za pochopení.
  Váš TTVLAK.cz
TTVLAK.cz

Železniční modelářství - záliba, které se můžete věnovat ať už je Vám 10 nebo 99 let. Na věku skutečně nezáleží. Kdo by nechtěl mít doma vlastní železnici plnou vláčků, lokomotiv, vagónů, postaviček.

Ačkoliv jsme začali s prodejem modelů vláčků, lokomotiv, vagónů v měřítku TT, naše nabídka se postupem času rozrostla o železniční modely ve všech ostatních měřítkách.

Naším cílem je poskytovat modely všech možných měřítek, TT počínaje a 0 konče, za nejlepší ceny.

Pokud na stránkách nějaké zboží ještě není v nabídce, stačí když napíšete jeho katalogové číslo a my Vám model seženeme a věříme, že bude i za výhodnější cenu.

Podotýkáme, že v sekci Bazar je každý model zastoupen pouze jednou, takže stále platí naše poupravená přísloví, že

"Kdo dřív přijde, ten dřív mele, ten si lepší vláčky bere",
ale nezapomeňte "Kdo zaváhá, nebere" :-)

Příjemné chvíle přeje Železniční modelářství TTVLAK.

TTVLAK.cz


KOUZLO MODELOVÉ ŽELEZNICE ?

Snad neexistuje na světe kluk, kterého by nepřitahovaly v dětství vláčky. Ať již supící a kouřící parní lokomotivy nebo rachotící dieselové, či supermoderní elektrické, které dnes jezdí po celém světě. U mnoha chlapců tohle zůstane navždy jako nesplnitelný sen. Někteří se ale vydají na dráhu železničářů a stanou se součástí „modré armády“ a jejich sen se jim stane povoláním.

Pokračování článku Kouzlo modelové železnice